„Czy polskie uniwersytety mają przyszłość?” – spotkanie i dyskusja

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

14 marca w siedzibie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej odbędzie się spotkanie i rozmowa na temat „Czy polskie uniwersytety mają przyszłość?” Dyskusja dotyczyć będzie książki prof. Marka Kwieka pt.: „Uniwersytet w dobie przemian”, która niedawno ukazała się nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN.

Prof. Marek Kwiek specjalizuje się w badaniach nad szkolnictwem wyższym i polityką naukową. Jest dyrektorem Centrum Studiów nad Polityką Publiczną i kierownikiem Katedry UNESCO Badań Instytucjonalnych i Polityki Szkolnictwa Wyższego UAM w Poznaniu. Jest również laureatem programu MISTRZ FNP.

Spotkanie z udziałem autora, prof. Marii Nowakowskiej oraz prof. Stefana Jackowskiego poprowadzi dr hab. Łukasz Niesiołowski-Spanò.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej i Wydawnictwo Naukowe PWN zapraszają na spotkanie wszystkich zainteresowanych dyskusją o kondycji uniwersytetów w Polsce. Spotkanie odbędzie się 14 marca o godzinie 15:00 w siedzibie Fundacji przy ul. I. Krasickiego 20/22 w Warszawie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 10.03.2016 przez kontakt z panią Magdaleną Borowską-Wittlin: magdalena.borowska@fnp.org.pl; tel. 22 845 95 01.

Cofnij