Zaproszenie na kongres EFNI

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Nauka i biznes
-A A+

Europejskie Forum Nowych Idei (EFNI) to międzynarodowy kongres skupiający co roku wybitnych ekspertów z wielu dziedzin i krajów, debatujących o przyszłości Europy i jej gospodarki. W tym roku laureaci FNP mogą liczyć na preferencyjne warunki udziału w kongresie.

Tegoroczna edycja Europejskiego Forum Nowych Idei odbędzie się pod hasłem „Globalizm, bilateralizm, patriotyzm gospodarczy? Wyzwania dla społeczeństw i biznesu”. Kilkuset gości, przedsiębiorców i ekonomistów, ludzi mediów i kultury, analizować będzie wyzwania globalne, najważniejsze wyzwania dla Unii Europejskiej oraz dla firm.

Nie zabraknie również głosu naukowców. W panelu pt. „Polska za 20 lat. Jak technologia zmieni rzeczywistość?” wystąpi m.in. prof. Krystian Jażdżewski, kierownik Laboratorium Genetyki Nowotworów Człowieka w Centrum Nowych Technologii, laureat programu TEAM FNP. Natomiast w sesji panelowej pt. „SPACE 4.0. Wyzwania dla sektora kosmicznego i branży lotniczej” głos zabierze dr Piotr Orleański, kierownik Laboratorium Satelitarnych Aplikacji Układów FPGA w Centrum Badań Kosmicznych PAN, laureat programu FOCUS Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Uwaga! Laureaci FNP mogą skorzystać ze specjalnej zniżki na udział w EFNI: koszt biletu dla laureatów Fundacji wynosi 1500 zł + VAT (standardowa opłata to 8000 zł + VAT). Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Adamem Zielińskim: adam.zielinski@fnp.org.pl, tel. 22 845 95 15 do najbliższego piątku tj. 22 września.

Forum organizowane jest od 2011 r. przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BusinessEurope, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej została partnerem wydarzenia.

EFNI 2017 odbędzie się w dniach 27-29 września w Sopocie.

Więcej informacji o wydarzeniu: LINK

Cofnij