FNP partnerem merytorycznym EFNI 2018

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

W dniach 26-28 września br. w Sopocie odbędzie się VIII edycja Europejskiego Forum Nowych Idei. Jest to międzynarodowy kongres środowisk biznesowych z udziałem wybitnych przedstawicieli świata polityki, kultury, nauki, mediów i organizacji pozarządowych. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest partnerem merytorycznym tego wydarzenia.

Hasłem tegorocznej edycji jest ?Nowy globalny porządek czy nowy globalny bałagan? Świat w nowej wersji: wizja i odpowiedzialność?. Kilkuset gości, przedsiębiorców i ekonomistów, ludzi mediów i kultury, analizować będzie najważniejsze globalne wyzwania przed jakimi stoi Unia Europejska oraz międzynarodowe, globalne firmy.

Podczas wydarzenia głos zabiorą także naukowcy i innowatorzy wspierani przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. W panelu ?Polscy liderzy zmian ? jak Polacy pchną świat do przodu w XXI wieku? wystąpi m.in. prof. Jacek Jemielity, laureat programu TEAM. Natomiast w panelu ?Jak nowoczesne technologie zmieniają medycynę? udział wezmą m.in. prof. Piotr Garstecki, laureat programu TEAM, TEAM-TECH, MISTRZ, dr Dawid Nidzworski, laureat VENTURES i IMPULS oraz Edyta Kocyk założycielka firmy Sidly.

Forum organizowane jest od 2011 r. przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BusinessEurope, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami.

Program wydarzenia: LINK

Więcej informacji o EFNI: LINK

Cofnij