FNP z nagrodą specjalną w konkursie Dobre Stypendia 2014

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Miło nam poinformować, że Fundacja na rzecz Nauki Polskiej otrzymała nagrodę specjalną w konkursie ?Dobre Stypendia 2014? organizowanym przez Fundację Dobra Sieć.

FNP została uhonorowana za „całokształt działań stypendialnych przyczyniających się do rozwoju kapitału intelektualnego Polski”. Nagroda została wręczona 25 listopada podczas konferencji: ?Stypendia: rynek, kariera, nowe technologie? zorganizowanej w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, która jest partnerem konkursu.

W tegorocznej edycji konkursu w sześciu kategoriach konkursowych nagrody otrzymali: Urząd Miasta Łodzi, Gmina Krosno, Fundacja Platon im. Kuby Rumińskiego, Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Fundacja im. Lesława Pagi oraz Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych. Ponadto przyznano wyróżnienia dla: Politechniki Wrocławskiej, Danfoss Polska, Fundacji PKM Duda im. Maksymiliana Duda oraz Fundacji Powiatu Tarnogórskiego.

Konkurs ?Dobre Stypendia? jest organizowany od 2010 r. i ma na celu wyróżnienie najlepiej prowadzonych programów stypendialnych i docenienie ich znaczenia w ułatwianiu dostępu do kształcenia i rozwoju oraz promocję idei stypendiów. W Konkursie mogą wziąć udział fundacje i stowarzyszenia, uczelnie wyższe, samorządy, firmy oraz fundacje utworzone przez firmy, które realizują programy stypendialne lub współpracują przy realizacji programów stypendialnych.

Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym w konkursie!

Zobacz galerię zdjęć z ceremonii wręczenia nagród

Cofnij