Fundacja po raz kolejny partnerem konferencji Impact w Krakowie

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Impact?18, która odbędzie się w dn. 13-14 czerwca br. w Krakowie. Wydarzenie to zgromadzi liderów innowacji, naukowców, pionierów digitalizacji i twórców startupów z całego świata, którzy wspólnie budują przyszłość technologii. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest partnerem konferencji.

W trakcie konferencji odbędzie się szereg paneli eksperckich oraz spotkań. W programie przewidziano osiem ścieżek tematycznych dotyczących m.in. technologii 5.0, Czwartej Rewolucji Przemysłowej, badań naukowych i rozwoju technologicznego, cyfryzacji usług publicznych oraz biotechnologii.

Przede wszystkim serdecznie zapraszamy naukowców, zespoły badawcze oraz startupy do:

  • udziału w spotkaniach 1:1 z firmami i inwestorami ? Impact link (Mastercard, PKO Bank Polski, Grupa Azoty, ING Bank Śląski, T-mobile, Blue Media, SAP, IBM, Tauron, PGNiG, Huawei, Astra Zeneca, Roche, Polpharma, Grupa Adamed, Pfizer, Selvita, PLL LOT, Maspex i inne)
  • zgłaszania projektów do strefy ekspozycyjnej technologii akademickich ? SciTech Poland
  • prezentacji na scenie ? Challenger Arena.

W programie konferencji znajduje się także panel ?From lab to hub. Basic Research for innovative economy? współorganizowany przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej oraz Narodowe Centrum Nauki, w którym udział weźmie m.in. prof. dr hab. Maciej Żylicz, prezes FNP oraz dr hab. n. med. Anna Wójcicka, laureatka programu TEAM-TECH FNP. Panel odbędzie się 13 czerwca w godz. 13:00-14:30.

Udział w wydarzeniach Impact jest bezpłatny dla przedstawicieli sektora akademickiego oraz startupów. Dodatkowo w ramach każdego z wydarzeń zaplanowano również bezpłatne dedykowane działania mające na celu promowanie najlepszych projektów naukowych i przedsięwzięć startupowych.

Zapraszamy do rejestracji na Impact’18 tutaj. 

Więcej informacji tutaj.

Cofnij