Gala finałowa konkursu Innovators Under 35 Poland

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu Innovators Under 35 Poland już wkrótce! Nazwiska dziesięciu zwycięzców zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 28 czerwca 2016 r. w Warszawie. W gronie dziesięciu finalistów dwie osoby zostaną wyróżnione i otrzymają dodatkowy tytuł Innovator of the Year oraz Social Innovator.

Serdecznie zapraszamy na galę finałową, podczas której będzie można poznać finałową dziesiątkę oraz ich nagrodzone projekty! Uroczystość poprowadzi Kathleen Kennedy, Prezydent MIT Technology Review oraz Olga Malinkiewicz, zeszłoroczna laureatka, wyróżniona tytułem Innovator of the Year (CEO Saule Technologies).

Żeby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy się zarejestrować na platformie internetowej wstęp wolny. Uroczystość odbędzie się 28 czerwca o godzinie 17:30 w budynku Warsaw Spire (pl. Europejski 1).

Konkurs Innovators Under 35 jest organizowany od ponad piętnastu lat przez MIT Technology Review ? najstarszy magazyn technologiczny, którego wydawcą jest Massachusetts Institute of Technology. W ramach konkursu wyłaniani są młodzi liderzy w różnych dziedzinach nowych technologii, którzy przyczyniają się do rozwiązania globalnych problemów oraz poprawy jakości życia na świecie. W Polsce odbyły się dwie edycje tego konkursu. Jednym z partnerów obu polskich edycji jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej.

Więcej informacji na stronie: www.innovatorsunder35.com

Cofnij