Innovators Under 35 ? ostatni tydzień zgłaszania nominacji do konkursu

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Nauka i biznes
-A A+

Jeszcze tylko do 5 marca można zgłaszać kandydatów do prestiżowego konkursu ?Innovators Under 35? organizowanego przez MIT Technology Review ? najstarszy magazyn technologiczny, którego wydawcą jest Massachusetts Institute of Technology. W konkursie wyłaniani są młodzi liderzy nowych technologii.

Kandydaci powinni mieć poniżej 35 lat oraz zaprezentować innowacyjny projekt technologiczny w dziedzinach takich jak internet, biotechnologia, medycyna, telekomunikacja, transport, nanotechnologia, materiały i energia.

Konkurs jest organizowany przez MIT Technology Review od ponad piętnastu lat. Stale powiększające się grono laureatów tworzy globalną społeczność innowatorów i liderów zmian społecznych, w ramach której mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Wśród dotychczasowych laureatów konkursu znajdują się takie osoby jak: Konstantin Novoselov (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki), Max Levchin (założyciel firmy PayPal), David Karp (założyciel Tumblr), Sergey Brin (założyciel Google) czy Linus Torvalds (założyciel Linux).

Wśród wyróżnionych w konkursie znaleźli się laureaci programów FNP: Katarzyna Nawrotek, Michał Mikulski i Katarzyna Kamińska.

Kandydatów można zgłaszać za pośrednictwem platformy online: http://competitions.opinno.io/innovators-under-35-europe-2017 do 5 marca br.

Po upływie terminu zgłaszania nominacji panel ekspertów i redaktorów MIT Technology Review  wybierze 35 najlepszych zgłoszeń. Gala wręczenia nagród odbędzie się we wrześniu br. w Paryżu. Ponadto zwycięzcy zostaną zaproszeni do udziału w międzynarodowej konferencji  EmTech w Tuluzie w dniach 10-11 października, podczas którego naukowcy i przedsiębiorcy z całego świata zaprezentują swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne.

Więcej informacji na stronie: www.innovatorsunder35.com

Cofnij