#JestemStartowcem: próbuję zrozumieć tajemnicę naszego życia. Prof. Magdalena Żernicka-Goetz

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej od 26 lat za pośrednictwem programu stypendialnego START wspiera najzdolniejszych młodych naukowców, umożliwiając im dalszy rozwój kariery naukowej.

Fundacja co roku przekazuje najzdolniejszym młodym naukowcom aż 3 mln złotych. Zapraszamy do przyłączenia się do akcji zbiórkowej. Jej celem jest wsparcie młodych naukowców i sfinansowanie dla nich stypendiów w programie START.

Za pośrednictwem strony możliwe jest przekazanie darowizny.

W ramach tej inicjatywy powstał cykl artykułów #JestemStartowcem o wybitnych naukowcach, którzy na początku swojej kariery wyróżnieni zostali przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej stypendium START.

Zapraszamy do lektury wywiadu z prof. Magdaleną Żernicką-Goetz – embriolog z Uniwersytetu Cambridge, stypendystką START. Prof. Magdalena Żernicka-Goetz jest kierowniczką zespołu naukowego, który prowadzi badania nad mechanizmem rozwoju zarodków. Jej odkrycia mogą pomóc w zapobieganiu anomaliom rozwojowym u ludzi: #JestemStartowcem: próbuję zrozumieć tajemnicę naszego życia. Prof. Magdalena Żernicka-Goetz

Dołącz do naszej akcji!

Artykuły #JestemStartowcem publikowane są tutaj

Wesprzyj stypendystów programu START i pomóż sfinansować ich stypendia tutaj

Na zdjęciu: prof. Magdalena Żernicka-Goetz, fot. archiwum prywatne

Cofnij