Jak rekrutujemy


Jak pracujemy


Atmosfera


Nasze biuro


Warunki pracy


Nauka i rozwój 


Benefity i well-being  


Inicjatywy prozdrowotne


Pomagamy


 

Jak rekrutujemy

Uważnie przyglądamy się każdej aplikacji, która wpływa w odpowiedzi na naszą ofertę pracy.

Osoby, których doświadczenie i kompetencje są zgodne z oczekiwaniami określonymi w ogłoszeniu zapraszamy na pierwszą rozmowę (zwykle w formie on-line), podczas której staramy się nawzajem lepiej poznać i maksymalnie szeroko przedstawić naszą ofertę.

Szczególną uwagę zwracamy na motywację kandydatów/ek do pracy w Fundacji – ważne jest dla nas to, co zainteresowało Cię w ofercie i czy znalazłeś/aś czas, aby zapoznać się z informacjami o Fundacji, o tym co robimy, kim jesteśmy.

Drugi etap to weryfikacja umiejętności merytorycznych wybranych kandydatów. Odbywa się zwykle w siedzibie Fundacji (w trakcie pandemii zachowujemy wszelkie środki ostrożności). Zazwyczaj kandydaci piszą krótki test sprawdzający wiedzę lub wykonują fragment pracy będący elementem ich przyszłego zakresu obowiązków. replica rolex gmt master

Na finalne spotkanie z Prezesem Fundacji zapraszamy starannie wybrane, wąskie grono osób.

Rozmowy przebiegają w przyjaznej atmosferze. Możliwie elastycznie dostosowujemy nasz grafik, umawiamy się na przekazanie informacji zwrotnej i dotrzymujemy terminów. W trakcie całego procesu jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami/tkami.

Proces rekrutacji organizujemy w sposób przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.

Wiemy, że wynik rekrutacji zależy nie tylko od naszego wyboru, ale przede wszystkim od kandydata/tki, który/a finalnie decyduje, czy chce dołączyć do zespołu pracowników FNP.

Liczymy również na informacje zwrotne od kandydatów/tek, które są dla nas bardzo ważnym elementem całego procesu rekrutacyjnego. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi, opinie nadsyłane do nas po zakończeniu procesu rekrutacji. Pomagają nam one lepiej zrozumieć oczekiwania kandydatów/ek i są motywacją do ulepszania naszych działań rekrutacyjnych.

Jak pracujemy

Atmosfera 

Niezwykle ważna jest dla nas atmosfera w pracy, partnerskie stosunki, życzliwość i wzajemny szacunek. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy oraz dobre samopoczucie pracowników.

Spędzamy wspólnie czas uczestnicząc w spotkaniach integracyjnych, organizując razem akcje charytatywne i spotkania rodzinne.

Nasze biuro

10_FAAB_FNP_0917 - Kopia 340

Możemy pochwalić się nowoczesną siedzibą w świetnej lokalizacji, z ekologicznymi rozwiązaniami (nagrodzoną w konkursie Adapterra Awards 2020). Nasz budynek mieści się niedaleko stacji Metra Wierzbno.

Biuro jest kameralne, bez open space. Jasne, nowocześnie wyposażone wnętrza sprzyjają pracy, a wspólne przestrzenie i bliskość zieleni odpoczynkowi podczas przerw.

Nasza siedziba jest dostępna i przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami.

Warunki pracy

Dbamy o równowagę między życiem zawodowym i prywatnym, dzięki ułatwieniom, takim jak: możliwość wyboru godzin pracy w przedziale od 7-ej do 18-ej czy częściowa telepraca dla osób powracających z urlopów rodzicielskich lub sprawujących opiekę nad chorym członkiem rodziny.

Co roku uczestniczymy w akcji ?2 godziny dla rodziny?. W trakcie pandemii dbaliśmy o wspólne bezpieczeństwo pracując zdalnie lub hybrydowo. Aktualnie, po powrocie do pracy w biurze mamy możliwość skorzystania z jednego dnia pracy zdalnej w tygodniu.

Nauka i rozwój

W Fundacji stawiamy na zwiększanie kompetencji i rozwój zawodowy. Mamy możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, studiach podyplomowych, kursach w tym również językowych (e-learning, native speaker, indywidualnie/grupowo).

Benefity i well-being  

 

 

 

Inicjatywy prozdrowotne

Działalność prozdrowotna jest dla nas niezwykle istotna, dlatego realizujemy szereg inicjatyw w tym obszarze. Jeszcze przed pandemią, mieliśmy możliwość przystąpienia do badań genetycznych określających ryzyko zachorowania na nowotwory dziedziczne.

W pandemii mogliśmy regularnie, w ramach projektu SONAR, badać siebie i nasze rodziny pod kątem zakażenia koronawirusem. Finansowaliśmy również badania określające obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2. Sezonowo szczepimy się przeciwko grypie. 

Pomagamy

Aktywnie angażujemy się w działania na rzecz potrzebujących. Wolontariat w Fundacji to za każdym razem inicjatywa, która ukierunkowana jest na konkretną pomoc. W ostatnim czasie zorganizowaliśmy zbiórki na rzecz:

  • osób dotkniętych wojną w Ukrainie,
  • wskazanej rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka, 
  • osób w kryzysie bezdomności,
  • rodzinnego domu dziecka.

Efektem starań nas wszystkich i każdego z osobna jest ogromna radość z niesienia realnej pomocy tym, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Cofnij