Kolejni uczeni skorzystają ze wsparcia mentorów

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Fundacja rozstrzygnęła kolejną rekrutację do programu MENTORING FNP* skierowanego do laureatów i stypendystów FNP. Celem programu jest umożliwienie jego uczestnikom nawiązania kontaktów i współpracy mentoringowej z doświadczonymi uczonymi – z Polski lub z zagranicy – o uznanym dorobku naukowym. Program wspiera pracę w parach mentor-mentorowany tzw. one-to-one mentoring.

Do udziału w programie wybrano kolejnych uczonych, którzy będą rozwijać współpracę z mentorami ze Stanów Zjednoczonych, Włoch i Francji. Do tej pory z tej formy wsparcia skorzystało już 46 badaczy.

Wszystkich naszych laureatów i stypendystów posiadających stopień naukowy doktora zachęcamy do skorzystania z tej oferty programowej.

Nabór do programu prowadzony jest w trybie ciągłym, a kwalifikacja odbywa się 4 razy do roku. W kolejnej rundzie kwalifikacyjnej rozpatrywane będą wnioski złożone do 30 września 2013 r.

 

Lista wszystkich aureatów programu MENTORING FNP

 

*Program Mentoring jest realizowany w ramach Projektu SKILLS współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Cofnij