Konferencja FNP i Uniwersytetu SWPS już w najbliższy czwartek

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Już w ten czwartek, 5 listopada, w siedzibie Uniwersytetu SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie, odbędzie się konferencja pn. ?O MENTORINGU I COACHINGU W NAUCE? organizowana przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej i SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny.

Konferencja poświęcona jest tematyce wykorzystania współpracy mentoringowej i coachingowej jako narzędzi wspomagających rozwój kariery i kompetencji naukowców. Uczestnicy konferencji wezmą udział w warsztatach, w trakcie których omawiana będzie rola mentoringu i coachingu m.in. w: przezwyciężaniu wypalenia zawodowego, przenoszeniu kultury organizacyjnej między jednostkami oraz w działaniach na rzecz włączenia i równości.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji oraz do rejestracji udziału poprzez formularz znajdujący się na stronie konferencji.

Konferencja odbędzie się w godz. 9:15-17:45, w siedzibie Uniwersytetu SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie (Aula im. T. Tomaszewskiego oraz sale warsztatowe na 2. piętrze).

W przypadku pojawienia się pytań, prosimy o kontakt z Martą Michalską-Bugajską ? tel.: 604 128 182, e-mail: bugajska@fnp.org.pl.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

* Konferencja jest organizowana w ramach projektu SKILLS FNP współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Cofnij