Konferencja Polsko – Amerykański Most Innowacji

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Nauka i biznes
-A A+

Polsko – Amerykański Most Innowacji (PAMI), to dwudniowa konferencja, która skupia się na tematyce przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, społeczeństwie i nauce. Tegoroczna – czwarta edycja odbędzie się 17 i 18 listopada 2017 r. w Krakowskim Parku Technologicznym.

PAMI to inspirujące prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne, networking i sesje mentoringowe z wybitnymi przedstawicielami biznesu i nauki z USA i Polski.

Wydarzenie jest kierowane do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim młodych przedsiębiorców i tych, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności, przedstawicieli organizacji pozarządowych, studentów i absolwentów – każdego, kto w życiu osobistym i działalności publicznej chce działać kreatywnie i realizować innowacyjne projekty, a także poszukuje zmiany i wzbogacenia dotychczasowego życia zawodowego. Celem PAMI jest nie tylko promowanie przedsiębiorczości, ale także stworzenie platformy wymiany doświadczeń i budowanie relacji między uczestnikami a ekspertami z Polski i USA.

Organizatorami PAMI 2017 są Fundacja Laboratorium Innowacji i Kreatywności, Konsulat Generalny USA w Krakowie oraz Stowarzyszenie Top 500 Innovators.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest partnerem wydarzenia.

Szczegółowe informacje o PAMI: www.pamiconference.com

Link do rejestracji: https://pami2017.evenea.pl

 

Zapraszamy do udziału!

Cofnij