Konferencja „Science. Polish Perspectives” – rejestracja trwa

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Zapraszamy do rejestracji na konferencję „Science. Polish Perspectives”, która odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2016 r. na Uniwersytecie Oxfordzkim w Wielkiej Brytanii. Konferencja jest przeznaczona dla młodych polskich naukowców, którzy prowadzą badania naukowe na uniwersytetach i w jednostkach badawczych poza granicami Polski. Organizatorami konferencji są Fundacja Polonium i Oxford University Polish Society. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest partnerem tego wydarzenia.

Podczas organizowanej co roku konferencji badacze mają możliwość networkingu i dyskusji na tematy związane z uczestnictwem Polski w rozwoju nauki i technologii. Głównym celem wydarzenia jest popularyzacja nauki i wzmocnienie współpracy między polskimi naukowcami pracującymi za granicą. Spotkanie skierowane jest do młodych naukowców, doktorantów i studentów polskiego pochodzenia, którzy prowadzą swoje badania poza granicami Polski. W konferencji, oprócz młodych badaczy będących u progu kariery naukowej, biorą udział również uczeni o uznanym dorobku.

Konferencja „Science. Polish Perspectives” jest znakomitą okazją, by zaprezentować swoje badania naukowe i osiągnięcia. Rejestracja dla osób, które chciałyby wystąpić w charakterze speakera lub wziąć udział w sesji posterowej, trwa do 5 września. Pozostali uczestnicy mogą się rejestrować się do 10 października.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej http://www.polishperspectives.org.

Informacja o wydarzeniu na Facebooku: link.

Cofnij