
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania informacyjnego nt. programu Międzynarodowe Agendy Badawcze, które odbyło się 8 września br. w siedzibie FNP w Warszawie, oraz wszystkim internautom oglądającym transmisję z wydarzenia w internecie.
Zainteresowanych programem MAB zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi (w jęz. angielskim) z tego spotkania:
- Prezentacja (opis programu, możliwości i zasady uczestnictwa w kolejnym konkursie, informacje dotyczące procesu przygotowania, składania i oceny wniosków)
- Materiał video – pełny zapis video z całego spotkania
Zapraszamy także do odwiedzenia STRONY programu.
Szczegółowych informacji udzielają:
- Kinga Słomińska, Kierowniczka Zespołu ds. Międzynarodowych Agend Badawczych, slominska@fnp.org.pl; tel. 22 845 95 46
- Dr Maria Pawłowska, Koordynatorka Programu Międzynarodowe Agendy Badawcze, pawlowska@fnp.org.pl; tel. 22 311 84 30
- Dr Judyta Węgrzyn, Specjalistka ds. Programowych, wegrzyn@fnp.org.pl, tel.: 22 311 84 39
Zachęcamy do kontaktu!
Na zdjęciu: prof. Maciej Żylicz, prezes FNP, podczas wystąpienia na spotkaniu informacyjnym, fot. OneHD