Międzynarodowe Agendy Badawcze – warsztaty dla wnioskodawców

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej serdecznie zaprasza na warsztaty dotyczące procesu składania wniosków w programie Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB).

Program MAB ma na celu umożliwienie utworzenia w Polsce nowych jednostek badawczych kierowanych przez wybitnych naukowców z całego świata, w których zespoły złożone z polskich i zagranicznych badaczy reprezentujących różne specjalizacje naukowe będą realizowały badania naukowe i prace rozwojowe na najwyższym światowym poziomie.

Warsztaty adresowane są do osób zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie nowej jednostki w programie MAB. Podczas wydarzenia zostanie szczegółowo omówiona dokumentacja konkursowa i sposób składania wniosków.

Termin: 6 czerwca 2018 r.

Miejsce: Siedziba FNP, ul. I. Krasickiego 20/22, Warszawa

Program:

11:00–11:30 –    Rejestracja/kawa powitalna

11:30–13:30 –  Warsztaty dla wnioskodawców: Składanie skutecznych wniosków – wniosek, proces selekcji i kryteria oceny

13:30-14:00 –     Sesja pytań i odpowiedzi

14:00–15:00 –    Lekki poczęstunek

Spotkanie będzie przeprowadzone w języku polskim lub angielskim, zależnie od zapotrzebowania uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dojazd i ewentualny nocleg uczestnicy organizują we własnym zakresie i na własny koszt.

O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zarejestrować się na warsztaty, prosimy o wypełnienie formularza online. Rejestracja będzie prowadzona do 1 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Nabór wniosków do programu MAB (konkurs 10/2018) jest już otwarty. Termin składania pierwszej części wniosku to 29 czerwca br.

Osoby zainteresowane udziałem gorąco zapraszamy do zapoznania się z głównymi założeniami programu Międzynarodowych Agend Badawczych poprzez wizytę w internetowym przewodniku dla wnioskodawcy.

Zobacz także:

Osoba kontaktowa: Urszula Rapacka, Koordynatorka ds. Współpracy Międzynarodowej, tel.: 22 311 84 23; e-mail: urszula.rapacka@fnp.org.pl

Ponadto pytania dotyczące programu MAB można kierować do Zespołu ds. Międzynarodowych Agend Badawczych:

 

Logotypy_pasek_PL

Cofnij