MIT Enterprise Forum Poland poszukuje startupów technologicznych w Gdańsku

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Nauka i biznes
-A A+

Startupy, chcecie poczuć atmosferę akceleracji MIT Enterprise Forum Poland? Już 23 lutego w Olivia Business Centre w Gdańsku odbędzie się spotkanie WarmUp to MIT EF Poland. Na uczestników czekają m.in warsztaty i konsultacje z ekspertami oraz networking z zespołem akceleratora i przedstawicielami Grupy Adamed ? Partnera ścieżki Zdrowie.

WarmUp - Gdańsk - FB Trwa nabór do 4. edycji jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla startupów technologicznych ? MIT Enterprise Forum Poland. W ramach kampanii informacyjnej projektu przedstawiciele akceleratora podróżują po całej Polsce, spotykając się z naukowcami i przedstawicielami biznesu. Celem wydarzenia w Gdańsku jest przybliżenie startupom technologicznym kulis programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland oraz przekazanie wszelkich istotnych informacji związanych z aplikowaniem do  jego 4. edycji.

WarmUp to MIT Enterprise Forum Poland jest też unikalną okazją do udziału w warsztatach realizowanych w metodologii 24 kroków przedsiębiorczości zdyscyplinowanej prof. Billa Aulett?a z MIT oraz konsultacji potencjału biznesowego projektów rozwijanych przez startupy uczestniczące w spotkaniu.  To także szansa na networking z zespołem MIT Enterprise Forum Poland, innymi startupami uczestniczącymi w wydarzeniu, a także przedstawicielami Grupy Adamed odpowiedzialnymi za wdrażanie innowacji i współpracę ze startupami technologicznymi.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest organizacją wspierającą program.

Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz aplikacyjny dostępne są pod adresem: http://bit.ly/WarmUpGdańsk

Szczegółowe informacje o programie akceleracyjnym: www.mitefpoland.org

Zapraszamy!

Cofnij