Najbliższe szkolenia dla naukowców

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Serdecznie zapraszamy naukowców zainteresowanych rozwijaniem umiejętności przydatnych w rozwoju kariery badawczej na bezpłatne szkolenia organizowane w ramach projektu SKILLS. Mogą z nich skorzystać pracownicy  naukowi  oraz doktoranci zamieszkali  w Polsce i  zatrudnieni na umowę o pracę w polskiej jednostce naukowej. Najbliższe szkolenia, odbędą się już w październiku i listopadzie br.

Do 4 października  br.  roku trwają zapisy na szkolenie z prezentacji wyników naukowych, które odbędzie się w trzech dwudniowych cyklach:

  • w Gdańsku ( 22-23 października 2013 r.),
  • w Poznaniu (28-29 października 2013r.)
  • w Krakowie (27-28 listopada 2013 r.).

Kolejną propozycją szkoleniową są ?Negocjacje dla naukowców?, na które można się zapisywać do 7 października 2013 roku. Szkolenie odbędzie się w Gdańsku w dn. 25-26 października 2013 r., również w formie dwudniowego spotkania. Tematyka spotkania będzie dotyczyła podstaw dobrej komunikacji  (jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i budować relacje); stylu, planowania i prowadzenia negocjacji oraz  wywierania wpływu i zarządzania konfliktem.

W pierwszej połowie października rozpoczną się zapisy na listopadowe szkolenia, które będą dotyczyły: autoprezentacji i sztuki wystąpień publicznych (Poznań, 18-19 listopada 2013 r. lub 20-21 listopada 2013 r.) oraz zarządzania zespołem (Wrocław, 5-6 listopada oraz 7-8 listopada 2013r.)

 

Szczegółowe informacje na temat szkoleń

Rejestracja na szkolenia 

Zapraszamy do udziału!

Cofnij