Never eat alone, czyli networking jest najważniejszy

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Nauka i biznes
-A A+

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej wspiera współpracę nauki i biznesu. Dlatego w cyklu rozmów „Ekosystem innowacji w Polsce” prezentujemy opinie osób, które mają na ten temat do powiedzenia najwięcej. Są to doświadczeni w projektach B+R przedsiębiorcy, naukowcy z zapleczem biznesowym oraz eksperci z otoczenia biznesu inicjujący współpracę z nauką.

Wywiady „Ekosystem innowacji w Polsce” publikowane są na stronie www.biznes.fnp.org.pl

Zapraszamy do lektury kolejnej rozmowy z naszego cyklu przeprowadzonej z dr Anną Szkulmowską ze spółki AM2M, która we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu realizuje projekt FreezEYE Tracker dofinansowany w programie TEAM-TECH.

„Never eat alone, czyli networking jest najważniejszy” – rozmowa z dr Anną Szkulmowską o procesie komercjalizacji wyników badań

LAB_24_A_Szkulmowska
Dr Anna Szkulmowska z zespołem, fot. z archiwum A. Szkulmowskiej

 

Projekt „FreezEYE Tracker – superszybki system stabilizacji obrazu w obrazowaniu biomedycznym” prowadzony jest pod kierownictwem dra hab. Macieja Szkulmowskiego w konsorcjum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz AM2M Sp. z o. o. sp. k. Projekt uzyskał wsparcie w programie TEAM-TECH realizowanym przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Więcej o projekcie: LINK

Dr Anna Szkulmowska jest fizykiem i zajmuje się komercjalizowaniem wyników badań naukowych. Obecnie pracuje dla AM2M Sp. z o.o. sp. k., spółki R&D, którą założyła wraz z kolegami z Zespołu Optycznego Obrazowania Biomedycznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracuje również jako broker innowacji dla Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK.

 

 

Cofnij