Nowe programy FNP – zamknięcie rejestracji na spotkanie informacyjne

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

W związku z wyczerpaniem się limitu miejsc na spotkanie informacyjne poświęcone nowym programom FNP w dn. 22 stycznia br., informujemy o zamknięciu rejestracji uczestników na to wydarzenie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia transmisji on line.

Transmisja będzie prowadzona na kanale Fundacji na portalu YouTube. Jej pełny zapis będzie bezpośrednio po spotkaniu dostępny na kanale YT.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane programy Homing, Powroty, First Team, Team i Team Tech, które są skierowane do naukowców z Polski i z zagranicy posiadających co najmniej stopień naukowy doktora zamierzających realizować projekty B+R wpisujące się w zakres Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS). Programy te będą finansowane ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 (Działanie 4.4 Zwiększanie potencjału kadrowego sektora B+R).

Program transmisji:

10.00 – 10.30 – Nowe programy FNP w pigułce – krótka prezentacja nowej oferty FNP realizowanej w ramach POIR (w jęz. polskim)

10.30 – 10.45 – Przerwa

10.45 – 12.15 – Nowe programy FNP bez tajemnic – szczegółowa prezentacja nowej oferty FNP (w jęz. angielskim)

Serdecznie zapraszamy!

 

zestawienie-2-logotypow_ir-i-efrr_kolor

Cofnij