Nowi uczestnicy programów Mentoring i Coaching

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Fundacja wyłoniła kolejnych uczestników programów Mentoring i Coaching, realizowanych w ramach projektu SKILLS*.

Do trzeciego naboru w programie Coaching zgłoszonych zostało 36 wniosków. W kolejnym etapie, rozmowach z panelem, wzięło udział 10 naukowców. Z grona tych osób wyłoniono 8 nowych uczestników programu, którzy będą rozwijać kompetencje zawodowe pod okiem doświadczonych coachów.

Natomiast w ostatnim naborze do programu Mentoring zgłosiło się 27 uczonych, zaś 13 z nich wzięło udział w rozmowach z panelem recenzenckim. Biorąc pod uwagę rekomendacje panelu, Zarząd Fundacji wyłonił 12 nowych uczestników programu, którzy nawiążą kontakty i współpracę z uczonymi o uznanym dorobku naukowym m.in. z :Niemiec, Hiszpanii, St. Zjednoczonych i Kanady.

Uprzejmie informujemy, że Fundacja nie przewiduje dalszych naborów wniosków w programach Mentoring i Coaching. Termin składania wniosków w ostatnim naborze do programu Coaching upłynął 16 lutego 2015r. ? wyniki ostatniego konkursu opublikujemy na naszej stronie w drugiej połowie marca br.

Więcej informacji na temat obu programów można znaleźć na stronach: SKILLS-Mentoring FNP i SKILLS-Coaching oraz u koordynatora: Jakub Rytka, tel.: 22 311 84 28, 604 128 299, e-mail: rytka@fnp.org.pl.

 

*Projekt SKILLS jest finansowany z funduszy europejskich w ramach Działania 4.2 ?Rozwój kwalifikacji kadr systemu B+R i wzrost świadomości roli nauki w rozwoju gospodarczym? Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Cofnij