?O mentoringu i coachingu w nauce? ? zaproszenie na konferencję FNP i SWPS

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji pn. ?O mentoringu i coachingu w nauce? organizowanej przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej oraz SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny. Konferencja odbędzie się 5 listopada 2015 r., w godz. 9:15?17:45, w siedzibie Uniwersytetu SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie.

Konferencja poświęcona będzie tematyce wykorzystania współpracy mentoringowej i coachingowej jako narzędzi wspomagających rozwój kariery i kompetencji naukowców. Uczestnicy konferencji wezmą udział w warsztatach, w trakcie których omawiana będzie rola mentoringu i coachingu m.in. w: przezwyciężaniu wypalenia zawodowego, przenoszeniu kultury organizacyjnej między jednostkami oraz w działaniach na rzecz włączenia i równości.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji oraz do rejestracji udziału poprzez formularz znajdujący się na stronie konferencji.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Uniwersytetu SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie (Aula im. T. Tomaszewskiego oraz sale warsztatowe na 2. piętrze).

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W przypadku pojawienia się pytań, prosimy o kontakt z Martą Michalską-Bugajską – tel.: 604 128 182, e-mail: bugajska@fnp.org.pl.

Więcej o programie SKILLS ? Coaching

Więcej o programie SKILLS ? Mentoring FNP

* Konferencja jest organizowana w ramach projektu SKILLS FNP współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Cofnij