Ostatni tydzień aplikowania do MIT Innovators Under 35 Poland

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Do 31 marca trwa nabór do pierwszego w Polsce konkursu Innovators Under 35 Poland, organizowanego przez ?MIT Technology Review? – najstarszy magazyn poświęcony technice, którego wydawcą jest renomowany Massachusetts Institute of Technology. Jednym z partnerów konkursu jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej.

Konkurs jest organizowany przez ?MIT Technology Review? od 1999 roku, a jego celem jest stworzenie grupy inicjatorów zmian społecznych. Nominowani mogą być młodzi przedsiębiorcy, badacze i wizjonerzy poniżej 35 r.ż. ? autorzy projektów w takich dziedzinach jak: biotechnologia, energetyka, programowanie, nanotechnologia czy telekomunikacja. Nominacje są zbierane poprzez platformę dostępną na stronie: http://www2.technologyreview.com/tr35poland/nominate/.

Wśród dotychczasowych laureatów lokalnych edycji konkursu znajdują się takie osoby, jak: Alexander Ljung, założyciel i CEO Soundcloud; Daniel Elk, założyciel i CEO Spotify oraz Rand Hindi, założyciel i CEO Snips.

Po zebraniu nominacji profile kandydatów zostaną ocenione przez panel ekspertów, a nazwiska 10 zwycięzców konkursu w Polsce poznamy na przełomie maja i czerwca br. Wszyscy finaliści z poszczególnych krajów automatycznie biorą udział w międzynarodowym finale konkursu.

Gala finałowa polskiej edycji konkursu, w trakcie której zaprezentowane zostaną najlepsze projekty, odbędzie się 23 czerwca br. Szczegółowe informacje na temat gali podane zostaną w późniejszym terminie.

Więcej informacji na stronie: www.mitinnovatorseurope.com.

Cofnij