Pierwszy e-book w serii Monografie FNP

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Najnowsza publikacji z serii Monografie FNPPraktyka polityczna. Od ?Państwa? do ?Praw? Platona autorstwa Doroty Zygmuntowicz – jest pierwszą książką z serii, którą można kupić nie tylko w wersji drukowanej, ale również elektronicznej. Od tej pory wszystkie książki wydawane w ramach serii będą dostępne w tych dwóch wersjach.

Zakupu książki w wersji elektronicznej można dokonać w księgarni internetowej Wydawcy serii ? Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Cena e-booka jest uzależniona od wybranego czasu dostępu, który może trwać od jednej doby do semestru. Usługa oferuje również możliwość wydruku od 10 do 100 stron publikacji. Płatności dokonuje się smsem, przelewem lub kartą. Przed decyzją o zakupie można się zapoznać z fragmentem książki, który jest dostępny w czytelni online. Format e-booka jest dostosowany do różnych przeglądarek, telefonu, smartfonu i czytników książek elektronicznych, więc publikację można odczytać na dowolnym urządzeniu.

Kolejne książki z serii Monografie, które będą dostępne w dwóch wersjach ? drukowanej i elektronicznej ? ukażą się już na początku września.

Szczegółowe informacje na temat publikacji Praktyka polityczna. Od ?Państwa? do ?Praw? Platona znajdują się na stronie poświęconej serii Monografie: www.fnp.org.pl/monografie

Cofnij