Poznaj system do obsługi programów grantowych Szwedzkiej Rady Nauki

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Zapraszamy do udziału w prezentacji systemu informatycznego do obsługi programów grantowych, który został niedawno wdrożony przez Szwedzką Radę Nauki (Research Council of Sweden). Prezentacja połączona z dyskusją odbędzie się 8 lutego br. w godzinach 11.00 ? 13.00 w siedzibie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w Warszawie, przy  ul. Grażyny (sala nr 13 I piętro). Po spotkaniu zapraszamy na lunch. Prezentacja jest organizowana w ramach realizowanego przez Fundację działania: spotkania naukowe z inicjatywy uczestników projektu SKILLS.

Gościem specjalnym spotkania będzie dr Jonas Björck, dyrektor departamentu finansowania badań w Szwedzkiej Radzie Nauki.
dr Jonas Bjorck – sylwetka

Spotkanie ma charakter otwarty. Osoby zainteresowane udziałem są proszone o potwierdzenie udziału za pośrednictwem poczty elektronicznej adam.zielinski@fnp.org.pl lub telefonicznie (22) 845 95 00 w terminie do 7 lutego br. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia w przypadku gdy liczba zgłoszeń okaże się większa niż pojemność sali.

 

Program spotkania:

11.00 ? 11.15     Powitanie gości ? Adam Zieliński, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej

11. 15 ? 12.15    Prezentacja założeń dot. systemu informatycznego do obsługi programów grantowych wdrożonego przez Szwedzką Radę Nauki ? dr Jonas Björck

12.15 ? 13.00     Dyskusja

13.00 ? 14.00     Lunch

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu SKILLS, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego –  Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.2 ?Rozwój kwalifikacji kadr systemu B+R i wzrost świadomości roli nauki w rozwoju gospodarczym?.

 

 

 

Cofnij