Prezentacja ze spotkania o programach TEAM-TECH, Core Facility i Core Facility PLUS

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z prezentacją omawianą w trakcie spotkania informacyjnego poświęconego programom TEAM-TECH, Core Facility i Core Facility PLUS*, które odbyło się w siedzibie Fundacji w dn. 26 kwietnia br.

W trakcie spotkania przedstawione zostały zarówno zasady składania wniosków w tych programach (w tym: budżet projektu, wskaźniki i załączniki do wniosku), jak i zagadnienia dotyczące m.in. pomocy publicznej czy systemu wyboru projektów.

TEAM-TECH, Core Facility i Core Facilty PLUS ? nowe możliwości wsparcia (szczegółowa prezentacja programów), dr inż. Dariusz Łukaszewski, koordynator programu TEAM-TECH  ? pobierz prezentację.

Zachęcamy Państwa również do obejrzenia zapisu z transmisji online ze spotkania ? całą relację mogą Państwo znaleźć na profilu FNP na portalu Facebook oraz na kanale Fundacji na portalu Youtube.

Prezentacja została również umieszczona na stronach programów TEAM-TECH, Core Facility oraz Core Facility PLUS (w sekcji ?Oferta”).

* Programy TEAM-TECH, Core Facility i Core Facility PLUS są realizowane w ramach środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 ? 2020 (Działanie 4.4 Zwiększanie potencjału kadrowego sektora B+R).

zestawienie 2 logotypów_IR i EFRR_kolor

Cofnij