Prezentacje ze spotkania informacyjnego TEAM i TEAM-TECH

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami omawianymi w trakcie spotkania informacyjnego poświęconego programom TEAM* i TEAM-TECH*, które odbyło się w siedzibie Fundacji w dn. 10 maja br.

W trakcie spotkania przedstawione zostały zarówno ogólne zasady składania wniosków w programach TEAM i TEAM-TECH (w tym do modułu TEAM-TECH Core Facility), jak i bardziej szczegółowe zagadnienia dotyczące m.in. pomocy publicznej w projektach TEAM i TEAM-TECH czy systemu wyboru projektów w programach FNP realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).

Zachęcamy Państwa również do obejrzenia zapisu z transmisji online ze spotkania ? całą relację mogą Państwo znaleźć na kanale Fundacji na portalu Youtube.

Prezentacje ? spotkanie informacyjne TEAM i TEAM-TECH:

  1. Prezentacja dot. PO IR oraz wprowadzenie do programów TEAM i TEAM-TECH ? Michał Pietras, Dyrektor ds. działalności Programowej FNP
  2. Prezentacja dot. programów TEAM i TEAM-TECH ? dr Beata Frączak, Kierownik Zespołu ds. Koordynacji Programów FNP
  3. Prezentacja dot.: pomocy publicznej w projektach TEAM i TEAM-TECH; TEAM-TECH Core Facility; głównych elementów wniosku ? dr inż. Dariusz Łukaszewski, Koordynator programu TEAM-TECH FNP
  4. Prezentacja dot. systemu wyboru projektów w programach FNP realizowanych w ramach PO IR ? dr Tomasz Poprawka, Zastępca dyrektora ds. Działalności Programowej FNP

Prezentacje zostały również umieszczone na stronach programów TEAM i TEAM-TECH oraz modułu TEAM-TECH Core Facility (sekcja ?Pliki do pobrania –> Dodatkowe materiały dla wnioskodawców?).

* Programy TEAM i TEAM-TECH są realizowane w ramach środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 ? 2020 (Działanie 4.4 Zwiększanie potencjału kadrowego sektora B+R).

zestawienie-2-logotypow_ir-i-efrr_kolor

Cofnij