Program MAB – zagraniczne spotkania informacyjne

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej serdecznie zaprasza naukowców oraz przedstawicieli instytucji zainteresowanych realizacją międzynarodowych agend badawczych w Polsce na spotkania informacyjne, które odbędą się we wrześniu w Barcelonie, Madrycie i Dublinie.

Program MAB to szansa na stworzenie w Polsce ośrodków badawczych, w których wybitni naukowcy (niezależnie od narodowości) będą prowadzić wysokiej jakości badania naukowe i prace rozwojowe dotyczące aktualnych, dobrze sprecyzowanych wyzwań naukowych. Nabór do najbliższego konkursu już trwa. Wnioski można składać do 30 października br.

Zagraniczne spotkania informacyjne będą okazją do szczegółowego zapoznania się z założeniami programu MAB, warunkami konkursu oraz informacjami dotyczącymi procesu przygotowania, składania i oceny wniosków. Osoby zainteresowane prowadzeniem badań w Polsce będą również mogły zapoznać się z  ofertą pozostałych programów realizowanych przez FNP, a także z możliwościami oferowanymi przez Narodowe Centrum Nauki i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.

Poniżej harmonogram oraz programy poszczególnych spotkań:

Serdecznie zapraszamy!

zestawienie-2-logotypow_ir-i-efrr_kolor

 

Cofnij