Rozpoczyna się rekrutacja do programu INTER

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Fundacja zaprasza swoich byłych i aktualnych beneficjentów i laureatów do wzięcia udziału w programie INTER. Program składa się ze szkoleń i konkursu popularyzatorskiego organizowanego w ramach projektu SKILLS współfinansowanego przez Unię Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jest to już druga edycja tego unikalnego programu, który oferuje uczestnikom szkolenia z zakresu interdyscyplinarności oraz popularyzacji nauki, pozwalające im na przygotowanie się do złożenia wniosku w konkursie popularyzatorskim, w trakcie którego uczestnicy prezentują na scenie projekty badawcze o charakterze interdyscyplinarnym.

W ramach konkursu zostanie wyłonionych 10 zwycięzców, a każdy z nich otrzyma 100.000 zł, w tym 20.000 zł indywidualnego wsparcia oraz subwencję w wysokości 80.000 zł na realizację swojego projektu badawczego.

W programie mogą wziąć udział laureaci i beneficjenci FNP: doktoranci i naukowcy ze stopniem doktora (do 6 lat po doktoracie).

Rekrutacja do programu INTER będzie trwała od 1 do 22 marca 2013 r.

Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w tym ciekawym i pełnym wrażeń programie!

Więcej informacji na stronie programu oraz u koordynatora: Monika Biłas-Henne, tel.: 604 128 792, e-mail: monika.bilas@fnp.org.pl.

Cofnij