Rusza rekrutacja do Leadership Academy for Poland 2023

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Leadership Academy for Poland to realizowany pod skrzydłami Center for Leadership program rozwoju przywództwa, jeden z najlepiej ocenianych w Europie. Program jest prowadzony we współpracy z edukatorami z najlepszych instytucji edukacyjnych na świecie ? w tym Uniwersytetu Harvarda. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest partnerem nominującym programu.

W programie mogą wziąć udział osoby, które już mają bogate doświadczenie w zarządzaniu, lecz nadal poszukują możliwości rozwoju i wsparcia, by pozytywnie wpływać na swoje otoczenie. Co roku Akademia przyjmuje 40 wybitnych osób z różnorodnych środowisk i sektorów: biznesu, nauki, non-profit, startupów, kultury, mediów, edukacji, administracji publicznej i sportu.

W LAP-ie uczestniczyli już dotąd m.in. następujący laureaci i stypendyści Fundacji na rzecz Nauki Polskiej: prof. Piotr Garstecki, prof. Krystian Jażdżewski, dr Paweł Soluch, prof. Piotr Stankiewicz, prof. Magdalena Stobińska, dr hab. Mateusz Czesław Strzelecki, prof. Piotr Sułkowski, dr hab. Anna Szkulmowska oraz dr hab. Michał Tomza.

Stworzony przez prof. Cezarego Wójcika, LAP to kompleksowy 4-miesięczny praktyczny program edukacyjny, dożywotni status Alumna oraz aktywne wsparcie w ramach Alumni Network. Zwykle o jedno miejsce ubiega się ponad 15 aplikujących.

Jako partner nominujący Akademii wspieramy jej działanie poprzez nominowanie najlepszych kandydatów spośród laureatów i stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących nominacji oraz naszego wsparcia w tym procesie.

Zgłoszenia przyjmowane są od 17 do 29 maja 2023 r.

Kontakt z ramienia FNP:

Cofnij