Konferencja Polish Scientific Networks: Nauka&Technika

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Do 14 czerwca 2019 można jeszcze rejestrować się na czwartą edycję konferencji Polish Scientific Networks (PSN). Konferencja odbędzie się w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej w dniach 19-21 września 2019 roku. Fundacja na rzecz Nauki polskiej jest partnerem wydarzenia.

Tematyka konferencji dotyczy relacji pomiędzy nauką a techniką oraz z nowoczesnymi technologiami i innowacjami w różnych obszarach nauki, począwszy od nauk społecznych po nauki ścisłe. Najnowsze osiągnięcia naukowe w tym obszarze zostaną przedstawione przez naukowców z kraju i zagranicy, w sześciu zakresach tematycznych: energia, nowe
materiały, technologie informatyczne, ochrona zdrowia, media społecznościowe oraz duża infrastruktura badawcza. Oprócz sesji naukowych zorganizowane zostaną debaty i panele dyskusyjne pozwalające uczestnikom na wymianę swoich przemyśleń i doświadczeń.

Rejestracja i szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć na stronie.

Konferencja PSN jest organizowana przez Akademię Młodych Uczonych PAN, Klub Stypendystów Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Poza FNP strategicznymi partnerami konferencji są: Polska Akademia Nauk, Politechnika Poznańska, Instytut Fizyki Molekularnej PAN.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Cofnij