Ruszyła rekrutacja do Leadership Academy for Poland

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Leadership Academy for Poland, jeden z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa, już po raz czwarty otworzył rekrutację. Aplikacje do Akademii mogą składać osoby, które mają już osiągnięcia jako liderzy i nadal chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze. Rekrutacja potrwa do 20 maja br. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest jednym z partnerów nominujących do udziału w Akademii.

Misją Akademii jest tworzenie w naszym kraju edukacji na najwyższym, światowym poziomie ? mówi prof. dr hab. Cezary Wójcik, założyciel Leadership Academy for Poland. Różnorodność, nie tylko sektorowa, ale też światopoglądowa, płci czy wieku to absolutnie kluczowy element Akademii. Razem budujemy kapitał społeczny i łączymy Polaków.

Leadership Academy for Poland (LAP) to prestiżowy program rozwoju dobrego przywództwa, realizowany z udziałem światowej sławy profesorów z najbardziej prestiżowych ośrodków edukacyjnych na świecie. LAP inspiruje do aktywnego działania na rzecz spraw publicznych, pomaga w rozwoju potencjału Polaków i oferuje dostęp do światowej klasy edukacji. Zajęcia, które odbywają się w Polsce, poprowadzą m.in. wykładowcy Uniwersytetu Harvarda i London Business School. LAP jest jedynym programem opartym na unikalnej metodzie Leadership 4D-Experience?. Uczestnicy rozwijają kompetencje przywódcze w obszarze ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) i samodoskonalącym (źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata).

Akademia szuka kandydatów, którzy mają już doświadczenia jako liderzy i chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze. Program skierowany jest do osób aktywnie działających w sektorze biznesu, edukacji, organizacjach non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie lub w segmencie startupów.

Obecnie LAP zrzesza blisko 120 absolwentów, którzy wspólnie angażują się w projekty pozytywnie oddziałujące na rozwój sektora nauki, kultury, organizacji pożytku publicznego, biznesu czy administracji publicznej. W tym roku w ramach Akademii powołano dedykowane sekcje, realizujące autorskie inicjatywy w obszarze nauki i kultury. Poza spotkaniami w ramach programu, tylko w tym roku zaplanowano ponad 100 wydarzeń z udziałem absolwentów Akademii.

Jako partner nominujący LAP mamy możliwość nominowania kandydatów do wzięcia udziału w programie, udzielając im jednocześnie naszej rekomendacji. Zachęcamy do aplikowania!

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej.

Rekrutacja ruszyła 25 kwietnia i potrwa do 20 maja br.

Więcej informacji o programie:

Więcej informacji nt. rekrutacji udziela Zofia Matejewska, matejewska@fnp.org.pl, tel. 22 845 95 44.

 

Cofnij