SKILLS ? nie tylko szkolenia

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Zapraszamy do wysłuchania audycji Krzysztofa Michalskiego z cyklu ?Ludzie Nauki?, emitowanego w I Programie Polskiego Radia. Jej tematem były propozycje dla naukowców dostępne w ofercie projektu SKILLS, pomagające rozwijać różnorodne umiejętności przydatne w pracy naukowej, ale często dotyczące także innych dziedzin, takich jak biznes, edukacja, popularyzacja wiedzy i inne. Aktualna oferta dostępna w ramach projektu SKILLS to nie tylko szkolenia, ale także wiele różnych form wsparcia, takich jak nagrody, staże w zagranicznych uczelniach lub firmach, spotkania z mentorami czy profesjonalnymi coachami.

Gośćmi red. Michalskiego byli: Adam Zieliński, zastępca dyrektora ds. programowych Fundacji oraz laureaci: dr Piotr Koryś z Wydziału Nauk Ekonomicznych UW, który w ramach programu MENTORING współpracuje z profesorem Maxem Schulze z London School of Economics and Political Sciences i Dariusz Aksamit, doktorant z Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej, który w ramach programu eNgage realizuje nowatorski projekt „Moja pierwsza książka eksperymentów?.

Link do audycji: http://www.polskieradio.pl/7/179/Artykul/1202789/

Jednocześnie przypominamy, że obecnie trwają nabory wniosków w programach: COACHING, eNgage, PRAXIS, IMPULS i MENTORING. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w konkursach!

Cofnij