Spółka Filipa Granka i Zbigniewa Rozynka rozwija technologię druku nanomateriałów

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Nauka i biznes
-A A+

Spółka prowadzona przez dra inż. Filipa Granka i dra Zbigniewa Rozynka ? laureatów programu HOMING PLUS FNP ? specjalizuje się w technologii druku nanomateriałów. Firma chce wejść na rynki międzynarodowe, a do połowy 2017 roku zadebiutować na NewConnect.

Jak opowiadał niedawno dr inż. Filip Granek w rozmowie z FNP ? Jako spółka chcemy stać się dostawcą urządzeń do precyzyjnego drukowania nanomateriałów na rzecz m.in. branży ogniw słonecznych i wyświetlaczy (…). Chciałbym, żeby XTPL uniknęła losu małej firmy działającej lokalnie, tylko w dłuższej perspektywie stała się spółką zatrudniającą kilkudziesięciu wybitnych naukowców i inżynierów, która znajdzie miejsce na globalnej scenie wysokich technologii.

  • Przeczytaj cały wywiad FNP z drem inż. Filipem Grankiem i drem Zbigniewem Rozynkiem tutaj.

W rozmowie z Onetem Filip Granek potwierdza swoje plany związane z rozwojem firmy ? To właśnie na rozwój naszego laboratorium aplikacyjnego chcemy przeznaczyć część pieniędzy pozyskanych z emisji akcji. Drugą część zainwestujemy w rozwój globalnej współpracy technologicznej i sprzedaży naszej technologii (…). O technologii XTPL każdego miesiąca wie coraz więcej firm na całym świecie.

  • Przeczytaj cały artykuł z dn. 6.04.2017 pt. ?XTPL ? spółka, której technologią interesują się globalne firmy ? idzie na NewConnect? na stronie ONET-u: link


Na zdjęciu od lewej: Filip Granek i Zbigniew Rozynek. Materiały prasowe XTPL

 

 

Cofnij