Spotkanie środowiska naukowego Trójmiasta i FNP

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, 20 Lat FNP
-A A+

Już 20 października br. odbędzie się pierwsze w historii spotkanie laureatów programów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej reprezentujących uczelnie i ośrodki badawcze z Trójmiasta. Pretekstem do organizacji wydarzenia jest jubileusz dwudziestolecia Fundacji.

Gospodarzem spotkania jest JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego – prof. Bernard Lammek. Wydarzenie, którerozpocznie sie o godz. 11.00, będzie okazją do zaprezentowania efektów ponad dwudziestoletniej działalności Fundacji oraz dorobku jej laureatów. Planowana jest także dyskusja panelowa pt.: „Młodzi w nauce – doświadczenia laureatów Fundacji”. Po części oficjalnej (ok. godz. 13.00) organizatorzy zapraszają na rozmowy w kuluarach przy lampce wina.

Spotkanie będzie miało miejsce w Auli Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 (Bałtycki Kampus UG w Gdańsku-Oliwie).

Laureatów Fundacji zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie obecności w Biurze Promocji UG: tel. 058 523 2551; email: rekjgs@ug.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Cofnij