Stypendyści FNP w plebiscycie ?Polacy z werwą?

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Sukcesy naszych laureatów
-A A+

Aż pięciu stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej znalazło się w gronie kandydatów plebiscytu ?Polacy z werwą?, który wyróżnia młodych, utalentowanych i innowacyjnych Polaków.

W drugim etapie plebiscytu znaleźli się stypendyści programu START: dr n. med. Ewa Wunsch (kategoria medycyna), dr n. med. Michał Kamiński (kategoria medycyna), dr hab. Marta Bucholc (kategoria nauka), prof. dr hab. Dariusz Jemielniak (kategoria nauka) oraz laureatka konkursu IMPULS ? dr hab. n. med. Anna Wójcicka (kategoria nauka).

Celem plebiscytu jest zaprezentowanie opinii publicznej i wyróżnienie młodych, innowacyjnych i utalentowanych Polaków, którzy dzięki swoim osiągnięciom budują nowoczesny wizerunek Polski za granicą. W drugim etapie plebiscytu Polacy mogą wybrać finalistów w publicznym głosowaniu. Głosy na kandydatów można oddawać do 6 września br. na stronie www.polacyzwerwa.pl w każdej z siedmiu kategorii: nauka, medycyna, kultura i sztuka, ochrona środowiska, innowacje w biznesie, design i architektura oraz sport.

Pierwsza edycja plebiscytu odbyła się w 2013 r. Jego inicjatorem i organizatorem jest PKN ORLEN.

Więcej informacji: link

Więcej informacji o kandydatach: link

 

Cofnij