Szkolenia FastTrac? TechVenture? po raz pierwszy w Polsce

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

FastTrac? TechVenture?  to jeden z najbardziej prestiżowych programów szkoleniowych z dziedziny przedsiębiorczości dla naukowców. Został opracowany przez amerykańską Fundację Kauffmana, jedną z największych na świecie organizacji rozwijających przedsiębiorczość w społeczeństwie i bazuje na wieloletnich doświadczeniach jego twórców i praktyków (ponad 17 lat realizacji, blisko 300 tys. przeszkolonych osób).

Program ten jest nową ofertą szkoleniową w projekcie SKILLS i będzie po raz pierwszy przeprowadzany w Polsce. Celem szkolenia jest pokazanie, jak wykorzystywać potencjał komercyjny pomysłów powstających w wyniku prowadzonych badań naukowych. Uwzględnia ono polski kontekst oraz prezentuje najlepsze praktyki zagraniczne w zakresie rozwijania przedsiębiorczości w środowisku naukowym. Szkolenie zapewni uczestnikom możliwość wypracowania i przeanalizowania pomysłu na biznes związany z własną pracą naukową oraz możliwość opracowania i przećwiczenia prezentacji tego pomysłu w celu pozyskania potencjalnych inwestorów.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, zapraszamy do niego laureatów Fundacji zainteresowanych komercyjnym wykorzystaniem swoich badań. Zapisy są prowadzone do 18 kwietnia br. przez naszą internetową bazę szkoleń https://szkolenia.fnp.org.pl (zakładka ?Rekrutacja – Rekrutacja na szkolenia?)

Terminy szkoleń w 2013 roku

  • Grupa I (Warszawa): 6.05; 24.05; 07.06; 17.06; 28.06
  • Grupa II (Kraków): 7.05; 25.05; 08.06; 18.06; 29.06

 Uwaga: Każde szkolenie składa się z 5 jednodniowych spotkań

Szczegółowe informacje

Strona SKILLS/Szkolenia

Cofnij