Szkolenia z zakresu komercjalizacji badań naukowych i przedsiębiorczości dla naukowców (FastTrac® TechVenture™)

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Do 12 września 2013r. trwają zapisy na szkolenia z zakresu komercjalizacji badań naukowych i przedsiębiorczości dla naukowców (FastTrac® TechVenture™).

Szkolenia, które będą odbywały się od października do grudnia br., skierowane są do osób, które mają pomysł na biznes, chciałyby go skomercjalizować i są gotowe powołać w tym celu firmę (lub mających już firmę). Szkolenia przygotowują uczestników do zaprezentowania projektów inwestorom zewnętrznym – zarówno Business Angels, jak i funduszom Seed and Venture Capital finansującym przedsięwzięcia we wczesnych fazach rozwoju. Celem kursu jest zmaksymalizowanie szans uczestników na pozyskanie finansowania zewnętrznego dla ich projektów. Kurs pomoże uczestnikom ocenić, czy mają dobrze przemyślany projekt – poprzez wykazanie jego słabych i mocnych stron.

Oferta jest skierowana do pracowników naukowych zamieszkałych w Polsce, zatrudnionych na umowę o pracę w jednostce naukowej posiadającej siedzibę na terenie RP oraz do doktorantów z polskich jednostek naukowych  zamieszkałych w Polsce.

FastTrac® jest to kompleksowy program przygotowujący uczestników do komercjalizacji pomysłu na biznes poprzez stworzenie pełnego biznes planu oraz prezentacji inwestorskiej. Program szkolenia FastTrac® TechVenture™ został opracowany przez Fundację Kauffmana na podstawie wieloletnich doświadczeń (ponad 17 lat, blisko 300.000 przeszkolonych osób).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat szkoleń i dostępnych terminów.

/p

Cofnij