Dwa dwudniowe szkolenia z zakresu zarządzania zespołem naukowym odbędą się w dniach:  

6-7 maja 2014 r. w Warszawie,
8-9 maja 2014 r.
w Warszawie.

Do udziału w szkoleniach w szczególności zapraszamy osoby, które pełnią lub będą pełnić funkcję kierowników zespołów badawczych.

Tematyka szkolenia:

?         Wyzwania związane z byciem liderem zespołu

?         Modele przywództwa i ich wpływ na codzienną pracę

?         Teoria i praktyka budowania zespołu i zarządzania nim

Więcej informacji

 

Zapisy na listę podstawową prowadzone są do 31 marca 2014 r. przez internetową bazę szkoleń: https://szkolenia.fnp.org.pl.

Zapisów można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto i po wejściu w zakładkę ?Rekrutacja-Rekrutacja na szkolenia?. Osoby nieposiadające konta w bazie muszą najpierw takie konto założyć.

Należy się zapisywać tylko na jeden z dostępnych terminów!

Osoby, które zapiszą się w bazie na to szkolenie wezmą udział w rekrutacji, podczas której wyłoniona zostanie lista osób przyjętych na szkolenie.

Osoby, które zapiszą się na szkolenie po upływie podanego terminu, znajdą się na liście rezerwowej i wezmą udział w rekrutacji, pod warunkiem że będą jeszcze wolne miejsca w grupach.

Szkolenia będą się odbywać w języku angielskim. Od uczestników oczekuje się biegłej znajomości języka angielskiego.
 

Uczestnicy:

– pracownicy naukowi zatrudnieni na umowę o pracę w jednostce naukowej posiadającej siedzibę na terenie RP, zamieszkali w Polsce,

– doktoranci z jednostek naukowych posiadających siedzibę na terenie RP, zamieszkali w Polsce.

Prowadząca: Susanne Marx

Szkolenia są bezpłatne. Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom wyżywienie podczas szkolenia, a także nocleg osobom spoza miasta (lub okolic), w którym odbywa się szkolenie. Dojazd na szkolenie uczestnicy organizują we własnym zakresie i na własny koszt.

Cofnij