Szkolenie on-line z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczania projektów w SL2014 dla beneficjentów programu TEAM-NET

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Uprzejmie informujemy, że w dn. 14.10.2020 r. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej zorganizuje szkolenie on-line z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczania projektów finansowanych z PO IR w Centralnym Systemie Teleinformatycznym SL2014 skierowane do beneficjentów programu TEAM-NET.

Data szkolenia i godziny:

Szkolenie odbędzie się 14.10.2020 r. (środa), w godz. 9:00-16:00.

 

Program szkolenia:

W trakcie szkolenia omawiane będą m.in. tematy:

 • kwalifikowalności wydatków w projektach UE 2014-2020,
 • najnowszego podejścia do rozliczania wynagrodzeń,
 • zmian w procedurze wyboru wykonawców obowiązujących od 9.09.2019,
 • systemu SL2014 (w tym wnioski o płatność i ich obsługa).

Szkolenie będzie prowadzone w jęz. polskim.

Uczestnicy/czki szkolenia:

Szkolenie skierowane jest do beneficjentów programu TEAM-NET, przede wszystkim do osób zajmujących się na co dzień rozliczaniem projektów.

Dla komfortu Państwa pracy z trenerką ustalony został limit uczestników/czek ? w szkoleniu może wziąć udział maks. 25 osób.

UWAGA! Obowiązuje limit: 1 projekt – 2 osoby zarejestrowane/2 uczestników/czki szkolenia.

Z uwagi na limit uczestników/czek, z jednego projektu na szkolenie w podanym terminie mogą się zarejestrować (i wziąć udział w szkoleniu) tylko 2. osoby. Prosimy o wcześniejsze ustalenie i wyznaczenie takich osób do udziału w szkoleniu.

Trenerka:

Szkolenie poprowadzi p. Ingrid Szrajer ? znana specjalistka w temacie zarządzania projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej.

Rejestracja na szkolenia:

Rejestracja na szkolenie jest prowadzona poprzez formularz rejestracyjny on-line i potrwa do 7 października.

Formuła szkolenia:

Szkolenie odbędzie się on-line na platformie Click Meeting (https://clickmeeting.com/pl) ? link do pokoju konferencyjnego oraz niezbędne informacje techniczne uczestnicy otrzymają przed szkoleniem.

 • Zajęcia odbywają się ?na żywo?, uczestnicy biorący udział w szkoleniu sami decydują, w jakim miejscu z niego skorzystają – w domu czy w miejscu swojego zatrudnienia.
 • Szkolenie prowadzone jest w formie interaktywnej – podczas spotkania uczestnik widzi na ekranie swojego komputera prezentację multimedialną, będącą podstawą wykładu, oraz trenerkę, omawiającą ujęte w programie szkolenia zagadnienia.
 • W trakcie szkolenia uczestnicy mogą na bieżąco zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości.
 • Przed szkoleniem każdy z uczestników otrzymuje dostęp do pokoju konferencyjnego online.
 • Do uczestnictwa w szkoleniu potrzebny jest komputer/tablet/telefon ze stabilnym podłączeniem do Internetu oraz słuchawki.
 • Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników jest zobowiązany do wypełnienia ankiety oceny szkolenia (osobny mail z linkiem do ankiety).
 • Po szkoleniu i wypełnieniu ankiety każdy z uczestników otrzymuje certyfikat imienny potwierdzający udział w spotkaniu.
 • Metody dydaktyczne: prezentacja multimedialna prowadzona przez trenerkę, ćwiczenia, case-study realizowanych projektów

Jednocześnie do końca listopada Fundacja zorganizuje jeszcze trzy szkolenia on-line z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczania projektów finansowanych z PO IR w SL2014 skierowane do beneficjentów programów TEAM, TEAM-TECH, TEAM-TECH Core Facilty i Core Facility Plus, FIRST TEAM, HOMING i POWROTY:

 • w dn. 21.10 i 28.10 ? rejestracja ruszy najpóźniej 05.10,
 • w dn. 25.11 ? rejestracja ruszy w II połowie października.

O rozpoczęciu rejestracji na te szkolenia poinformujemy Państwa drogą mailową oraz na stronie internetowej Fundacji.

W przypadku pojawienia się pytań organizacyjnych prosimy o kontakt z p. Adą Kuczyńską: kuczynska@fnp.org.pl, tel. 22 845 95 45; 691 601 433.

Zapraszamy do rejestracji i do udziału w szkoleniach!

Cofnij