Szkolenie on-line z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczania projektów w SL2014 ? w dn. 25 listopada 2020

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Uprzejmie informujemy, że w dn. 25.11.2020 r. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej zorganizuje ostatnie już szkolenie on-line z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczania projektów finansowanych z PO IR w Centralnym Systemie Teleinformatycznym SL2014 dla beneficjentów programów: TEAM, TEAM-TECH, TEAM-TECH Core Facility i Core Facility Plus, FIRST TEAM, HOMING i POWROTY.

 

Rejestracja na szkolenia:

Ostatnie szkolenie odbędzie się w dn. 25.11 (środa – jednodniowe szkolenie on-line, w godz. 9:00-16:00).

Rejestracja na szkolenie jest prowadzona poprzez formularz rejestracyjny on-line i trwa do 17 listopada (do końca dnia).

Program szkolenia:

W trakcie szkolenia omawiane będą m.in. tematy:

 • kwalifikowalności wydatków w projektach UE 2014-2020,
 • najnowszego podejścia do rozliczania wynagrodzeń,
 • zmian w procedurze wyboru wykonawców obowiązujących od 9.09.2019,
 • systemu SL2014 (w tym wnioski o płatność i ich obsługa).
 • Szczegółowy program szkolenia znajduje się w załączeniu.

Szkolenia będą prowadzone w jęz. polskim.

Trenerka:

Szkolenia poprowadzi p. Ingrid Szrajer ? znana specjalistka w temacie zarządzania projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej.

Uczestnicy szkolenia:

Szkolenia skierowane są do osób zajmujących się na co dzień rozliczaniem projektów po stronie beneficjentów Działania 4.4 ? programy: TEAM, TEAM-TECH, TEAM-TECH Core Facility i Core Facility Plus, FIRST TEAM, HOMING i POWROTY.

Dla komfortu Państwa pracy z trenerką ustalony został limit uczestników ? w jednym szkoleniu może wziąć udział maks. 25 osób.

UWAGA! Obowiązuje limit: 1 projekt ? 1 osoba zarejestrowana/1 uczestnik/czka szkolenia.

Z uwagi na limit uczestników/czek, z jednego projektu na szkolenia we wszystkich podanych uprzednio terminach (10.09, 16.09, 28.10, 2.11 i 25.11) może się zarejestrować (i wziąć udział w szkoleniu) tylko jedna osoba. Prosimy o wcześniejsze ustalenie i wyznaczenie takiej osoby do udziału w szkoleniu w wybranym terminie.

Uprzejmie przypominamy, że w szkoleniu można wziąć udział tylko raz.

Osoby, które są zaangażowane w rozliczanie więcej niż jednego projektu proszone są o podanie w trakcie rejestracji na szkolenie numeru tylko jednego projektu.

Formuła:

Szkolenia odbędą się on-line na platformie Click Meeting (https://clickmeeting.com/pl) ? link do pokoju konferencyjnego oraz niezbędne informacje techniczne uczestnicy otrzymają przed szkoleniem.

 • Zajęcia odbywają się ?na żywo?, uczestnicy biorący udział w szkoleniu sami decydują, w jakim miejscu z niego skorzystają ? w domu czy w miejscu swojego zatrudnienia.
 • Szkolenia prowadzone są w formie interaktywnej ? podczas spotkania uczestnik widzi na ekranie swojego komputera prezentację multimedialną, będącą podstawą wykładu, oraz trenerkę, omawiającą ujęte w programie szkolenia zagadnienia.
 • W trakcie szkolenia uczestnicy mogą na bieżąco zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości.
 • Przed szkoleniem każdy z uczestników otrzymuje dostęp do pokoju konferencyjnego online.
 • Do uczestnictwa w szkoleniu potrzebny jest komputer/tablet/telefon ze stabilnym podłączeniem do Internetu oraz słuchawki.
 • Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników jest zobowiązany do wypełnienia ankiety oceny szkolenia (osobny mail z linkiem do ankiety).
 • Po szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat imienny potwierdzający udział w spotkaniu.
 • Metody dydaktyczne: prezentacja multimedialna prowadzona przez trenera, ćwiczenia, case-study realizowanych projektów

W przypadku pojawienia się pytań organizacyjnych prosimy o kontakt z p. Adą Kuczyńską: kuczynska@fnp.org.pl, tel. 22 845 95 45; 691 601 433.

Zapraszamy do rejestracji i do udziału w ostatnim szkoleniu!

 

 

 

Cofnij