Trwa rekrutacja do drugiej edycji Leadership Academy for Poland

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Do 20 czerwca br. trwa rekrutacja do Leadership Academy for Poland ? programu rozwoju dobrego przywództwa realizowanego przy udziale profesorów Uniwersytetu Harvarda. Celem programu jest rozwój potencjału Polaków i tworzenie w Polsce światowej klasy edukacji. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest jednym z partnerów nominujących do udziału w Akademii.

Oferta Leadership Academy for Poland jest skierowana przede wszystkim do Polaków mieszkających w Polsce i poza jej granicami, działających w sektorze biznesu, organizacji non-profit, administracji publicznej (centralnej i samorządowej), mediach, kulturze i sporcie oraz w segmencie start-upów.

Szkolenia oferowane w ramach Akademii będą oparte na unikalnej metodzie ? Leadership 4D-Experience?. Zakłada ona rozwijanie kompetencji przywódczych w następujących obszarach: ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) oraz samodoskonalącym (źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata).

? To, co wyróżnia Akademię to nadrzędny cel ? tworzenie w naszym kraju edukacji na światowym poziomie po to, aby Polska stawała się mądrym i dobrym krajem. LAP to szansa na rozwój, nabycie nowych kompetencji z zakresu przywództwa i uzyskania wsparcia w realizowanych projektach ? mówi założyciel Akademii profesor dr hab. Cezary Wójcik.

Wśród partnerów projektu znalazły się m.in. międzynarodowa firma doradcza Deloitte, Google oraz Orange. W rekrutację zaangażowane zostały prestiżowe organizacje z kraju i z zagranicy, m.in. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Harvard Polish Society, Komisja Fulbrighta, MIT Enterprise Forum Poland, The Kings Foundation czy Google Campus Warsaw.

Rekrutacja do Leadership Academy for Poland potrwa do 20 czerwca. Udział w programie mogą wziąć osoby, które wypełnią formularz aplikacyjny w systemie nominacji dostępnym na stronie internetowej www.center-for-leadership.org/academy/.

Więcej informacji o programie:

www.center-for-leadership.org/academy/

https://www.facebook.com/CenterForLeadershipOrg/

https://www.linkedin.com/company/center-for-leadership-org

https://twitter.com/c4lorg

Cofnij