Usługi badawcze dla biznesu ? zaproszenie na webinar

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Serdecznie zapraszamy na webinar ?Usługi badawcze dla biznesu. Sesja prezentacyjna wyników wybranych projektów TEAM-TECH Core Facility?. Webinar odbędzie się w poniedziałek 19 grudnia 2022 r. o godzinie 12.00.

O swoich badaniach, współfinansowanych z Funduszy Europejskich z programu Inteligent Rozwój (POIR) w ramach programu TEAM-TECH Core Facility, opowiedzą:

  • prof. dr hab. Krzysztof Woźniak, Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii ? ?Platforma do badań krystalograficznych oraz biofizycznych wspomagających rozwój produktów leczniczych;
  • prof. dr hab. Andrzej Dziembowski, Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie ? ?Pracownia inżynierii genomu myszy ? uzyskiwanie modeli zwierzęcych do badań biomedycznych i przedklinicznych?;
  • dr hab. Katarzyna Piwocka, prof. IBD, Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN w Warszawie ? ?Platforma cytometryczna do oznaczania specyficznych zestawów markerów białkowych wspomagających rozwój terapii spersonalizowanych?;
  • prof. dr hab. Michał Dadlez, Instytut Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie ? ?Spektrometria mas w analizach biofarmaceutyków ? ulepszone metodologie dla jakościowej, ilościowej analizy leków, metabolitów i cząsteczek diagnostycznych oraz strukturalnej charakterystyki terapeutyków białkowych?.

B_Facebook_1200x900_6

Udział w webinarze jest bezpłatny, transmisję na żywo ze spotkań będzie można śledzić na profilu YouTube Fundacji na rzecz Nauki Polskiej oraz na profilu FNP na Facebooku.

Spotkanie jest realizowane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej ze środków pochodzących z Funduszy Europejskich z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

belka POIR_pl

Cofnij