W sierpniu ruszy nabór wniosków w dwóch konkursach w programie MAB

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Uprzejmie informujemy, że 21 sierpnia br. Fundacja ogłosi nabór wniosków w dodatkowym konkursie w programie Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB), realizowanym przez FNP w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Termin składania pierwszej części wniosków upływa 23 października br.

W konkursie 6/2017 wnioski mogą składać wybitni naukowcy z całego świata, którzy zamierzają realizować projekt MAB w jednostce zlokalizowanej na terytorium Polski, z wyłączeniem województwa mazowieckiego.

Zachęcamy do zapoznania się z wstępną wersją dokumentacji w konkursie 6/2017 (w jęz. polskim): pobierz dokumentację.

Ponadto, FNP planuje ogłoszenie dodatkowego konkursu w programie MAB skierowanego wyłącznie do wnioskodawców, którzy zamierzają realizować projekt MAB w jednostkach finansowanych w ramach programu Teaming (edycja 1 lub 2), prowadzonego przez Komisję Europejską w programie Horyzont 2020. Konkurs ten byłby prowadzony w module MAB PLUS z terminem składania pierwszej części wniosków do 23 października 2017 r. Ostateczna decyzja dotycząca ogłoszenia konkursu zapadnie w sierpniu br.

Zachęcamy do zapoznania się z wstępną wersją dokumentacji w konkursie 7/2017 (w jęz. polskim): pobierz dokumentację.

Wstępne wersje obu dokumentacji w jęz. polskim zostały również umieszczone na stronie programu MAB: LINK. Wstępne wersje dokumentacji w jęz. angielskim zostaną umieszczone na stronie programu w najbliższym czasie. 

Zapraszamy również do zapoznania się z harmonogramem konkursów w programach FNP realizowanych w ramach PO IR (w tym w programie MAB): harmonogram konkursów PO IR.

W przypadku pojawienia się pytań prosimy o kontakt z p. Justyną Motrenko, justyna.motrenko@fnp.org.pl, 22 845 95 32.

zestawienie 2 logotypów_IR i EFRR_kolor

Cofnij