Warsztat Fit & Science: Vademecum żywienia i suplementacji

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Serdecznie zapraszamy na warsztat „Vademecum żywienia i suplementacji”, który odbędzie się 18 lipca br. w siedzibie FNP. Będzie to trzeci warsztat z cyklu „Science” organizowany w ramach akcji Fit & Science, której FNP jest partnerem. Organizatorką akcji łączącej popularyzację nauki ze zdrowym trybem życia jest dr Halina Waś, laureatka programów START i INTER Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli samodzielnie obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Poznają rodzaje diet oraz sprawdzą czy spożywane przez nich produkty w ciągu dnia racjonalnie uzupełniają zapotrzebowanie na mikro- i makroskładniki. W drugiej części uczestnicy poznają sposoby i rodzaje suplementacji, a także przedstawimy fakty i mity dotyczące „naturalnych” metod leczenia. Odpowiemy na pytanie, czy suplementy mogą być zamiennikiem terapii konwencjonalnych.

Warsztaty poprowadzą

  • Agata Borkowska, z wykształcenia biotechnolog, pracuje w Laboratorium Onkologii Molekularnej i Terapii Innowacyjnych w Wojskowym Instytucie Medycznym.
  • Aleksandra Filipiak, doktorantka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje badania wykonuje w Laboratorium Onkologii Molekularnej i Terapii Innowacyjnych w Wojskowym Instytucie Medycznym. Ukończyła studia dietetyczne oraz biochemiczne.

Rejestracja na warsztat oraz szczegółowe informacje o całej akcji Fit & Science, wraz ze wszystkimi aktualnymi terminami spotkań zarówno z części „Fit”, jak i z cyklu „Science”, na Facebooku: link

  • Terminy: 18.07.2019, godz. 18.00 ,
  • Miejsce: Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, ul.I. Krasickiego 20/22, Warszawa
  • Limit osób: 20.
  • Czas trwania: 90 minut.

Przeczytaj także:

Na zdjęciu dr Halina Waś, fot. OneHD

#JestemStartowcem

Cofnij