Warsztat Fit & Science: wystąpienia publiczne

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Serdecznie zapraszamy na warsztat ?Wystąpienia publiczne?, który odbędzie się 24 lipca br. w siedzibie FNP. Będzie to kolejny warsztat z cyklu ?Science? organizowany w ramach akcji Fit & Science, której FNP jest partnerem. Organizatorką akcji łączącej popularyzację nauki ze zdrowym trybem życia jest dr Halina Waś, laureatka programów START i INTER Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Warsztat poprowadzi Aleksandra Klemba, która od początku swojej kariery naukowej interesuje się nowotworami, jako biolog – skutecznym leczeniem, jako psycholog – profilaktyką. Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Laboratorium Onkologii Molekularnej i Terapii Innowacyjnych, gdzie bada wpływ mikrośrodowiska na mechanizmy działania leków na komórki nowotworowe.

Tematem warsztatów są podstawy (auto)prezentacji (naukowej). Przedstawione zostaną sposoby na ciekawe przekazywanie informacji. Uczestnicy będą mieli możliwość przygotowania krótkiego wystąpienia popularnonaukowego, przećwiczenia go pod okiem trenerki oraz otrzymają wskazówki do dalszej pracy.

  • Terminy: 25.07.2019, godz. 18.00
  • Miejsce: Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, ul.I. Krasickiego 20/22, Warszawa
  • Limit osób: 12
  • Czas trwania: 90 minut.

Rejestracja na warsztat oraz szczegółowe informacje o całej akcji Fit & Science, wraz ze wszystkimi aktualnymi terminami spotkań zarówno z części ?Fit?, jak i z cyklu ?Science?, na Facebooku: link

Przeczytaj także:

Na zdjęciu dr Halina Waś, fot. OneHD

Cofnij