Webinarium dla wnioskodawców w programie MAB

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące procesu składania wniosków do programu Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB).

Celem programu MAB jest umożliwienie utworzenia w Polsce nowych jednostek badawczych (struktur organizacyjno-prawnych) kierowanych przez wybitnych naukowców z całego świata, w których zespoły złożone z naukowców zagranicznych i polskich reprezentujących różne specjalizacje naukowe będą realizować badania naukowe i prace rozwojowe na najwyższym światowym poziomie. Szkolenie adresowane jest do osób zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie nowej jednostki w programie MAB.

Webinarium odbędzie się w piątek 31 marca 2017 r.

Program:

9:45?10:00         Rejestracja

10:00?10:15       Uwagi wstępne

10:15?11:00       Warsztat dla wnioskodawców (część I): Jak złożyć skuteczny wniosek ? elektroniczny system składania wniosków

11:00?11:15       Przerwa

11:15?12:00       Warsztat dla wnioskodawców (część II): Jak złożyć skuteczny wniosek ? proces selekcji i kryteria oceny

12:00?13:30      Sesja pytań i odpowiedzi

  • Kliknij tutaj aby zarejestrować się na webinarium.

Udział w webinarium odbywa się poprzez platformę Zoom, kompatybilną z systemami Windows, Mac, iOS, Android, Blackberry i Linux, której aplikację należy uprzednio zainstalować na swoim komputerze. Tutaj mogą Państwo znaleźć instrukcję i filmik pokazujące krok po kroku proces instalacji aplikacji Zoom. Uczestników webinarium zachęcamy do instalacji i przetestowania aplikacji z wyprzedzeniem.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu gorąco zapraszamy do zapoznania się z głównymi założeniami programu Międzynarodowych Agend Badawczych w internetowym przewodniku dla wnioskodawcy.

Osoby kontaktowe:

  • Urszula Rapacka, Specjalista ds. Współpracy Zewnętrznej

tel.: 22 311 84 23, e-mail: rapacka@fnp.org.pl

  • Kinga Słomińska, Kierownik Zespołu ds. Międzynarodowych Agend Badawczych

tel.: 22 845 95 46, e-mail: kinga.slominska@fnp.org.pl

Webinarium będzie prowadzone w całości w języku angielskim.

 

zestawienie 2 logotypów_IR i EFRR_kolor

Cofnij