Wydłużony termin aplikowania w konkursie MIT Innovators Under 35 Poland

Dodano: :: Kategorie: Aktualności
-A A+

Uprzejmie informujemy, że termin naboru do pierwszej polskiej edycji prestiżowego konkursu Innovators Under 35, organizowanego przez „MIT Technology Review”, został wydłużony do 7 kwietnia. W ramach konkursu wyłaniani są młodzi liderzy innowacji (poniżej 35 r.ż.), którzy “dzięki swojemu wkładowi w rozwój nowych technologii przyczyniają się do znalezienia odpowiedzi na wyzwania współczesnej rzeczywistości oraz poprawy życia wielu osób na świecie”. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest jednym z partnerów polskiej edycji konkursu.

Konkurs jest organizowany przez „MIT Technology Review” od 1999 roku, a jego celem jest stworzenie grupy inicjatorów zmian społecznych. Nominowani mogą być młodzi przedsiębiorcy, badacze i wizjonerzy poniżej 35 r.ż. – autorzy projektów w takich dziedzinach, jak: biotechnologia, energetyka, programowanie, nanotechnologia czy telekomunikacja. Nominacje są zbierane poprzez platformę dostępną na stronie: http://www2.technologyreview.com/tr35poland/nominate/.

Po zebraniu nominacji profile kandydatów zostaną ocenione przez panel ekspertów. Nazwiska 10 zwycięzców polskiej edycji konkursu poznamy na przełomie maja i czerwca br.

Gala finałowa polskiej edycji konkursu, w trakcie której zaprezentowane zostaną najlepsze projekty, odbędzie się 23 czerwca br.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.mitinnovatorseurope.com.

Cofnij