Zapraszamy na Meet-up Stowarzyszenia Top 500 Innnovators

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Nauka i biznes
-A A+

W dniach 17-18 maja w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej odbędzie się siódme spotkanie z cyklu Meet-up organizowane przez Stowarzyszenie Top 500 Innovators pod hasłem ?On the Crossroads of the Science-Based Innovations?.

Będzie to okazja do spotkania brytyjskich specjalistów, którzy założyli i z sukcesem prowadzą startupy, jak również wiodących polskich ekspertów z zakresu innowacji i transferu technologii. Konferencja jest skierowana do osób zainteresowanych współpracą i wymianą doświadczeń w obszarze nauki i biznesu.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jako partner wydarzenia serdecznie zaprasza na warsztat prowadzony przez jej przedstawiciela dra inż. Dariusza Łukaszewskiego nt. impact investingu, czyli inwestowania w projekty, które oprócz celów biznesowych generują również zysk społeczny i środowiskowy. Podczas warsztatu uczestnicy zapoznają się między innymi z historią i zasadami inwestowania w projekty społecznie ważne oraz opracują własne propozycje działań wpisujących się w tę ideę.

Wstęp na spotkanie jest odpłatny. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

Więcej informacji o konferencji, w tym program i link do rejestracji można znaleźć tutaj.

Rejestracja zgłoszeń trwa do 10 maja.

Zapraszamy!

 

 

Cofnij