Zaproszenie na spotkanie nt. popularyzacji nauki w szkołach

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Mamy przyjemność zaprosić na spotkanie w ramach projektu SKILLS*, poświęcone współpracy między szkołami a instytucjami naukowymi oraz problematyce wprowadzania dzieci i młodzieży w arkana nauki w sposób jasny i przystępny.

Spotkanie odbędzie się 8 listopada 2013, w godzinach 13.00 ? 16.00, w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie. Jego celem będzie wymiana doświadczeń ze współpracy świata nauki ze szkołami.

W spotkaniu weźmie udział dr hab. Marcin Grynberg, pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN, współzałożyciel  ruchu społecznego Obywatele Nauki oraz doświadczony popularyzator nauki. Obecni będą również naukowcy i nauczyciele biorący udział w pilotażowej edycji konkursu propagującego naukę w szkołach ?Najbogatsi dla nauki? organizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Wszystkie osoby posiadające doświadczenie w popularyzacji nauki i zainteresowane udziałem w spotkaniu,prosimy o rejestrację przy użyciu formularza, do czwartku, 7.11.2013, do godz. 12.

Liczba miejsc jest ograniczona a organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia w przypadku braku miejsc.

 

*Projekt SKILLS jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Cofnij