Zmiana w programie spotkania informacyjnego poświęconego programom TEAM i TEAM-TECH

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy zmianę w programie spotkania informacyjnego, poświęconego programom TEAM* i TEAM-TECH*, które odbędzie się jutro w siedzibie Fundacji przy ul. I. Krasickiego 20/22 w Warszawie.

W trakcie spotkania dr Tomasz Poprawka, zastępca dyrektora ds. działalności programowej FNP, omówi system wyboru grantobiorców w programach FNP realizowanych w ramach PO IR. Godzina rozpoczęcia i zakończenia spotkania nie uległa zmianie.

Ramowy program spotkania:

9:30 ? 10:00 ? Rejestracja / poczęstunek

10:00 ? 10:20 ? Krótka prezentacja nowej oferty FNP realizowanej w ramach PO IR (w jęz. polskim) ? Michał Pietras, Dyrektor ds. Działalności Programowej FNP

10:20 ? 11:00 ? Prezentacja programów TEAM i TEAM-TECH (w jęz. polskim) ? dr Beata Frączak (Kierownik Zespołu ds. Koordynacji Programów FNP) oraz dr inż. Dariusz Łukaszewski (Koordynator programu TEAM-TECH FNP)

11:00 ? 11:20 ? Prezentacja poświęcona systemowi wyboru grantobiorców w programach FNP realizowanych w ramach PO IR (w jęz. polskim) – dr Tomasz Poprawka, Zastępca Dyrektora ds. Działalności Programowej FNP

11:20 ? 12:00 ? Q&A

12:00 ? 12:45 ? Indywidualne konsultacje z koordynatorami programów FNP realizowanych w ramach PO IR / przerwa kawowa

Spotkanie odbędzie się 10 maja br. (wtorek) w siedzibie FNP przy ul. I. Krasickiego 20/22 w Warszawie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja mailem do 9 maja br. na adres: infoday@fnp.org.pl.

Spotkanie będzie prowadzone w jęz. polskim. Planowana jest transmisja online na kanale Fundacji na portalu YouTube. W trakcie spotkania osoby śledzące transmisję online ze spotkania będą mogły zadawać pytania dotyczące naborów wniosków w programach TEAM i TEAM-TECH wysyłając wiadomość na adres: infoday@fnp.org.pl.

* Programy TEAM i TEAM-TECH są realizowane w ramach środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 ? 2020 (Działanie 4.4 Zwiększanie potencjału kadrowego sektora B+R).

zestawienie-2-logotypow_ir-i-efrr_kolor

Cofnij